Masz fotowoltaikę, i chcesz sprawdzić czy działa prawidłowo ?

Nic prostszego, zadzwoń do nas i umów się na badanie twojej instalacji fotowoltaicznej kamerą termowizyjną.

Bardzo dużo firm montujących instalacje fotowoltaiczne robi to w pośpiechu, niedbale a źle wykonana instalacja w skrajnych przypadkach grozi pożarem.

co zrobić kiedy mamy obawy co do prawidłowego działania fotowoltaiki

Warto zlecić badanie systemu fotowoltaicznego z wykorzystaniem kamery termowizyjnej. Dzięki odpowiedniemu dronowi z zamontowaną kamerą termowizyjną możliwe jest przeprowadzenie precyzyjnych pomiarów kontrolnych.
Badanie instalacji fotowoltaicznej z wykorzystaniem takiego sprzętu pozwoli wykryć punkty na panelach które nagrzewają się do zbyt wysokich temperatur tak zwanych hot spotów. Pozwoli też wykryć panele które nie działają i tym samym zmniejszają sprawność całego układu.
Przeprowadzenie takiej inspekcji zaraz po montaż pozwoli sprawdzić czy wszystkie panele są podłączone a instalacja działa na 100%

 

Kontakt

Koszt badania instalacji fotowoltaicznej wynosi 40 zł od jednego panelu. Po wykonaniu badania dostają Państwo raport ze wszystkimi wykrytymi nieprawidłowościami oraz zaleceniami które mogą poprawić działanie i bezpieczeństwo instalacji w kolejnych latach użytkowania.